יועצים עסקיים

כִּשָׁרוֹן. אִסטרָטֶגִיָה. תוצאות.

שוק מקושר יותר הפך את ניהול העסק למסובך יותר. כמויות אדירות של נתונים הזמינות כעת לעסק וללקוח הן גם בעיה שיש לטפל בה וגם הזדמנות להמשיך.

כדי להצליח בסביבה של היום, עסקים צריכים לנווט בהצלחה במורכבות ובתנודתיות מוגברת, להניע את היעילות התפעולית ולאפשר שיתוף פעולה בתוך שינוי מתמיד.

ייעוץ עסקי לחברה מנהל את היכולות לאפשר את הצלחת הלקוח באמצעות אסטרטגיות ניתנות לביצוע, צוותים לביצוען וניסיון לניהול הצמיחה. השג את השינוי הנדרש, מאסטרטגיה ליישום, והשיג יעילות עם שירותי ייעוץ עסקי.

איך אנחנו יכולים לעזור

ייעוץ סטארטאפ

ייעוץ מומחה מסייע לסטארט-אפים להימנע ממלכודות, זמן וטעויות יקרות. ייעוץ עסקי משתלם מההתחלה.

ייעוץ שיווקי

ותיקי שיווק עוזרים ליצור אסטרטגיה, ליצור, לנהל ולהגדיל קמפיינים של לקוחות כדי למקסם את הצמיחה.

ייעוץ עסקי מקוון

אנשי מקצוע מנוסים באינטרנט עוזרים ללקוחות עם צרכים עסקיים מקוונים.

איך אנחנו עובדים

תהליך שהוכח שוב ושוב

בליווי של יועץ עסקי מנוסה, אנו עובדים אחד על אחד עם הלקוח שלנו כדי להשיג את המטרות והיעדים של הארגון שלהם. אנו מפרקים את המשימות המורכבות לשלבים ניתנים לניהול. אנו מגדירים עם הלקוח שלנו אבני דרך מדידות. הנח את לקוחותינו בשלל המשימות והפרטים.

אנו מנהלים את כל מחזור החיים של הפרויקט בשם הלקוח שלנו ועם הלקוח שלנו מתחילתו ועד סיומו המוצלח. אנו משלבים את הידע האינטימי של הלקוח שלנו על העסק שלהם עם המומחיות שלנו ביישום וניהול שינויים ביעילות כדי להשיג את התוצאה המוצלחת הרצויה. הצעות השירות שלנו נועדו לעזור ללקוחותינו לייצר הכנסות ולהגדיל את העלות האפקטיבית.

01

מרקה ספוות הינה סוכנות דיגיטל, המספקת שירותי ייעוץ, שיווק, עיצוב ופתרונות פיתוח. הסוכנות הוקמה על ידי קבוצת יזמים לפני למעלה מ-20 שנה, אשר הפעילו מספר עסקים על פני מספר רב של תעשיות הממלאות תפקידים שונים. בייעוץ תאורה כל הפרויקטים נבדקים ונדונים עם הלקוח על ידי יועץ עסקי מיומן. צוות קריאייטיב ושיווק מנוסה מנהל פרויקטים עבור לקוחות עם תוצאות מונעות איכות ותוצאות.

התשוקה שלנו הייתה להקים חברות, לסייע ללקוחות להצליח ולעזור לספק ערך לצרכן הסופי. לקחנו את השיטות הטובות ביותר בתעשיות מרובות ויצרנו חנות אחת למתן שירותים באיכות גבוהה ללקוחותינו. השירותים שלנו נבנו כדי להבטיח שללקוחות Illumination Consulting תהיה התמיכה להצליח ולנהל הצלחה בצורה יעילה יותר.